Firemní video | náborové video | promo

Video prezentace přináší firmám moderní způsob, jak oslovit nové zákazníky, zaměstnance a jak zvýšit tržby. Jestliže chcete posunout váš marketing na vyšší úroveň, video je ta správná volba.

Od nápadu až po zveřejnění

Společně vymyslíme video, které přesně zaujme vaše publikum.

Video nemusí cílit pouze na zákazníky (produktové video), může vám pomoci při komunikaci s obchodními partnery (firemní video) a nebo třeba snáze najít nové zaměstnance (náborové video).

Chcete se dobře představit světu?

Pokud je video dobře připraveno a zacíleno (a na to dohlédneme), tak může sloužit několik let. Také nemusí být umístěno jen na sociálních sítích. Jedná se o flexibilní nástroj, který je možné využít i v dalších marketingových kanálech.
“99 % marketérů tvrdí, že budou i nadále používat videa ve svých kampaních”
Social Media Week, 2021

Firemní video

Pod firemním videem si můžete představit takové video, které souhrnně představí celou firmu. Divák v něm uvidí jednak vaše zaměstnance, tak i prostory, ve kterých podnikáte, a především produkt nebo službu, kterou nabízíte.

Náborové video

Hledáte nové zaměstnance a lémete si hlavu nad tím, jakou formou je oslovit? Video může být ta správná volba, protože právě dobré video dokáže diváka zaujmout, a tím dobře představit vaši nabídku.

Promo

Promo video slouží k představení určité služby nebo produktu. Je zde kladen důraz především na dosah a vykonání určité akce divákem (call-to-action).

Prohlédněte si, co dalšího jsme vytvořili